Sklepik promocyjny Politechniki Lubelskiej

Fundacja Rozwoju Politechniki Lubelskiej

Politechnika Lubelska

9577_logo,PL,2017

serdecznie zapraszają do oficjalnego sklepiku promocyjnego Uczelni

GADZETY1

Co kupimy ?

W sklepiku znajduje się wiele gadżetów z logotypem Uczelni.

• Koszulki, bluzy, smycze doskonale sprawdzą się wśród osób, które dumnie chcą reprezentować Politechnikę Lubelską.
  • Długopisy, ołówki notesy to praktyczne przedmioty, których nie może zabraknąć u żadnego studenta.
  • Magnesy, przypinki, ceramiczne kubki będą na pewno świetną pamiątką dla znajomych lub też na zakończenie przygody w naszej Uczelni.
  • Wszystko oczywiście zapakujemy w pełni ekologiczne papierowe oraz bawełniane torby, dostępne również w asortymencie naszego sklepiku.

Gdzie kupimy ?

Sklepik obecnie mieści się w budynku Wydziału Mechanicznego (przy. ul. Nadbystrzyckiej 36) w pomieszczeniu Kancelarii Głównej Uczelni (na parterze, po lewej stronie od wejścia głównego).

SKLEPIK_LOKALIZACJA

Za ile kupimy ?

Ceny w sklepiku Politechniki Lubelskiej przygotowane są specjalnie na „studencką kieszeń”. Dzięki temu każdy może sobie pozwolić na odpowiedni gadżet i dumnie reprezentować i wspierać naszą Uczelnię !

Asortyment oraz ceny zestawione w tabeli poniżej:

Nazwa Cena
1 Bluza z kapturem 69,00 zł
2 Koszulka longsleeve długi rękaw 29,00 zł
3 Koszulka T-Shirt 29,00 zł
4 Kubek z nadrukiem 15,00 zł
5 Notes A5 14,00 zł
6 Notes A6 10,00 zł
7 Torba bawełniana długie ucho (kolor naturalny) 10,00 zł
8 Smycz z nadrukiem 5,00 zł
9 Magnes koło φ56mm 5,00 zł
10 Długopis aluminiowy 3,50 zł
11 Torba papierowa 2,00 zł
12 Linijka 2,00 zł
13 Ołówek 1,50 zł

Masz pomysł na własny gadżet ? Wraz ze znajomymi chcecie zrobić sobie pamiątkę na zakończenie studiów ? Żadem problem ! W naszym sklepiku istnieje możliwość realizacji indywidualnych zamówień okolicznościowych. Więcej informacji na miejscu.