Dietrich’s – projektowanie z projektowania konstrukcji drewnianych

Dietrich's AG

Wydział Budownictwa i Architektury, Fundacja Rozwoju Politechniki Lubelskiej, OLSEN Aleksander Kłębokowski oraz firma Dietrich’s organizują szkolenie dla studentów Wydziału z projektowania konstrukcji drewnianych w dedykowanym do tego oprogramowaniu – Dietrich’s 3D-CAD/CAM . W ramach szkolenia studenci będą mieli możliwość zapoznania się z zaawansowanymi funkcjami programu Dietrich’s.

Grupowe warsztaty dotyczą wybranych tematów związanych z projektowaniem konstrukcji drewnianych w systemie Dietrich’s 3D CAD/CAM. Każdy temat zostanie dokładnie przeanalizowany. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w dwóch grupach w godzinach 17:00 – 19:30 w następujące dni:

• 30.11.2023
  • 11.12.2023
  • 08.01.2024
  • 22.01.2024

Ilość miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje zostaną rozesłane przez e-mail do uczestników szkolenia.

Grupy 10 osobowe. O kwalifikacji na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie jest BEZPŁATNE. Formularz zgłoszeniowy poniżej.

Imię:

Nazwisko:

Numer kontaktowy:

Adres e-mail:

Wyrażam chęć uczestniczenia w szkoleniu Dietrich's. Deklaruję swoją obecność na spotkaniach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w formularzu zgłoszeniowym, przez Fundację Rozwoju Politechniki Lubelskiej ul. Nadbystrzycka 38D/7 20-618 Lublin NIP:9462362624 tel.: +48 81 538 44 12, wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia kursu - nie dłużej niż przez okres przeprowadzania kursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Przepisz kod z obrazka.